wtorek, 31 maja 2016

Johhny Depp vs Amber Heard divorce battle

Amber Heard and Johnny Depp divorce battle


The last days are full of new facts about loud divorce Amber Heard and Johnny Depp. I am very disappointed, because I did not expect that the public washing dirty linen in their style. We are waiting for us one of the most famous divorce in Hollywood. And everything is done in an atmosphere of scandal. Since the last notes there have been several new reports.

1. Photo taken allegedly after Johnny Depp has committed violence against Amber Heard. As you can see Amber and her friends are in high spirits.

Amber Heard is lying


2. Actor was defended by his ex-partner Vanessa Paradis, who sent a letter to the tabloid, which ensured that they never committed violence against her. In defense of Johnny he stood also his first wife - Lorie Anne Alison, who spoke in a similar manner. Daughter Lily Rose Johnny Depp published on Instagram picture of childhood and wrote that her father is a wonderful, loving man. Comedian Doug Stanhope, a friend of Johnny, who called Amber manipulator and used obscene words.

Vanessa Paradin Johnny Depp divorce letter


3. Bodyguards of the spouses suggest that the testimony of Amber is untrue. Apparently they stand at the door, when the actress began to scream to her husband he stopped beating. When immediately entered the room, it turned out that Johnny is in the kitchen, and Amber sitting on the couch. Testimony bodyguards will be conducted in June.

4. Amber Head made a report according to which Johnny abused alcohol and drugs, and often beat her. She has given attachment the photos and video.

Spouses roll together battle for fortune. Before marriage they have not signed marriage articles. If the court decides the guilt Johnny'go, the young actress could count on half of its assets,  200 millions $. On Saturday, Amber Heard and his friend was photographed near the court. Obie ladies were in high spirits. Amber had with her MacBook, presumably to show evidence. How do you suppose the case comes her way. If Amber heard will win the divorce case, it will become one of the richest women in America. At such a young age can become a multi-millionaire. As we know, the actress quickly accustomed to the luxuries that funded her husband, and therefore will fight not only honor, but also for his money.

amber Heard laughing divorce court

amber Heard laughing divorce courtOddly may be the position of Vanessa that Johnny abandoned for Heard. But if we reflect, her daughter Lily Rose Depp will inherit money. Apparently, Vanessa might want to take care of hers interests, by the way doing a great PR.

I do not know what to think about this farce. Who is to blame?


Ostatnie dni obfitują w nowe fakty odnośnie głośnego rozwodu Amber Heard i Johnnyego Deppa. Jestem bardzo rozczarowana, ponieważ nie spodziewałam się, że publiczne pranie brudów jest w ich stylu. Czeka nas jeden z najgłośniejszych rozwodów w Hollywood. A wszystko odbywa się w atmosferze skandalu. Od ostatniej notki pojawiło się kilka nowych doniesień.

1. Zdjęcie zrobione rzekomo po tym Johnny Depp dopuścił się przemocy wobec Amber Heard. Jak widać Amber i jej przyjaciółki są w świetnych humorach. 

2. Po stronie aktora stanęła jego była partnerka Vanessa Paradis, która wysłała do tabloidu list, w którym zapewniała, że nigdy nie dopuścił się przemocy wobec niej. W obronie Johnny'ego stanęła również jego pierwsza żona - Lorie Anne Alison, która wypowiedziała się w podobny sposób. Córka Johnny'ego Lily Rose Depp opublikowała na Instagramie zdjęcie z dzieciństwa i napisała, że jej ojciec jest wspaniałym, kochającym człowiekiem. Najdosadniej do sprawy odniósł się komik  Doug Stanhope, przyjaciel Johnnyego, który nazwał Amber manipulatorką i użył niecenzuralnych słów.

3. Ochroniarze z domu małżonków sugerują, że zeznania Amber mijają się z prawdą. Podobno mieli stać pod drzwiami, kiedy aktorka zaczęła krzyczeć, żeby mąż przestał ją bić. Gdy natychmiast weszli do pomieszczenia, okazało się, że Johnny znajduje się w kuchni, a Amber siedzi na kanapie. Zeznania ochroniarzy zostaną przeprowadzone w czerwcu. 

4. Amber Head złożyła zeznania, według których Johnny nadużywał alkoholu i narkotyków i często ją bił. Dołączyła także zdjęcia oraz video. 

Małżonkowie toczą ze sobą zaciętą walkę o fortunę. Przed ślubem nie podpisali ntercyzy. Jeśli sąd orzeknie winę Johnny'go, młoda aktorka może liczyć na połowę jego majątku, czyli ok 200 milionów dolarów. W sobotę Amber Heard ze swoją przyjaciółką została sfotografowana pod sądem.Obie panie były w doskonałych humorach. Amber miała ze sobą macbooka, zapewne by pokazać materiały dowodowe. Jak można przypuszczać sprawa toczy się po jej myśli. Jeśli Amber heard wygra sprawę rozwodową, stanie się jedną z najbogatszych kobiet w Ameryce. W tak młodym wieku może stać się multimilionerką. Jak wiemy, aktorka szybko przywykła do luksusów, które fundował jej mąż, dlatego będzie walczyć nie tylko o honor, ale i o jego pieniądze. 

Zastanawiające może być stanowisko Vanessy, którą Johnny porzucił dla Heard. Jednak jeśli zastanowimy się nad tym dobrze, to przecież jej córka LiLy Rose Depp odziedziczy pieniądze Johnnyego. Najwyraźniej Vanessa może chcieć zadbać o jej interesy, przy okazji robiąc sobie doskonały PR. 

Nie wiem co mam myśleć o tej farsie. Kto jest winny?

6 komentarzy:

 1. Johnny stary a głupi. Zostawił Vanessę dla tej idiotki i jeszcze nie podpisał intercyzy, mimo,że już wcześniej zdradzała go z kobietą! Amber okręciła go sobie wokół palca i mogła wszystko z nim robić. Pomijając to jak szastała jego pieniędzmi, cały czas zakupy, Tiffany, droga biżuteria, itp. Wiele razy upokorzyła Deppa. Już wszyscy zapomnieli jak "wyciekły jej nagie zdjęcia? Do tej pory można w Internecie napotkać na zdjęcia z jej ****. Potem podrobiła dokumenty, żeby bez problemów przewieźć psy. I tym razem Johnny wyszedł na idiotę, a okazało się, że Amber potrafi być oszustką. Obrobiła dziadka koncertowo. Domaga się połowy jego fortuny, na którą pracował przez dziesiątki lat. I jeszcze domaga się alimentów. Na kogo? Przecież nie mają dzieci. Johnny ma dać jej 200 milionów dolarów i jeszcze miesięcznie utrzymywać. Ładnie baba chce zrealizować swój amerykański sen. Zagrała kilka drugoplanowych ról, a będzie żyła jak wielka gwiazda Hollywood. Nie wierzę w te jej rewelacje o pobiciu, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę zeznania ochroniarzy. Mam nadzieję, że jeśli się okaże, że chciała wrobić Johnny'ego, odpowie za to przed wymiarem sprawiedliwości i nie dostanie ani grosza, a jej kariera w Hollywood legnie w gruzach. Nie jestem bezkrytycznie po stronie Johnny'ego, bo również zrobił świństwo, ale Amber to wyrachowana ****, pazerna na pieniądze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mocne słowa. Odnośnie afery mamy sporo doniesień, ale nie są to udokumentowane fakt. Tak jak policja nie potwierdziła prawdziwości oskarżeń złożonych przez Amber, tak nie wiemy kiedy zostało faktycznie zrobione zdjęcie z koleżankami. To, że byłe partnerki nie były bite przez Johnny'ego, nie oznacza że automatycznie nie mógł stosować przemocy wobec Amber, być może poprzednie partnerki go nie sprowokowały - jak wiadomo każdy jest inny. Wydaje mi się także, że Amber ma świadomość konsekwencji w przypadku składania fałszywych zeznań. Johnny może oskarżyć ją o zniesławienie, nie wiem tylko czy faktycznie wtedy nie przysługiwałaby jej połowa jego majątku. Gdyby wyszło na jaw, że kłamała,odpowiedziałaby za to karnie i byłaby już spalona w Hollywood. Co do afery z nagimi fotkami, to wydaje mi się, że nie był to przeciek kontrolowany, bo wypłynęły wtedy zdjęcia innych celebrytów. A skandal z psami? Myślę, że Amber po prostu chciała "ułatwić sobie życie". Jednak co budzi we mnie podejrzenia to fakt, że Amber domaga się połowy majątku Deppa oraz alimentów dla niej samej - czyżby faktycznie chodziło jej o pieniądze. Również zastanawiające są relacje ochrony. No nic, czas pokaże po czyjej stronie jest prawda.

   Usuń
 2. I can't believe. i didn't suppose Johnny is an idiot. Has he really trusted her?

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że wina leży pośrodku. Przecież Amber nie jest chyba na tyle głupia, żeby składać fałszywe oskarżenia. Chyba wie, ze za to grozi odpowiedzialność karna. Johnny przez ostatnie lata bardzo się stoczył, więc argument, że bierze narkotyki i dużo pije nie jest taki bezpodstawny. Z kolei Amber też ma na swoim koncie przewinienia. Była notowana ze względu na pobicie i awantury No i sfałszowała papiery przewozowe. Poza tym domaga się alimentów - na jakiej podstawie? Dla niej? Czy jest może w ciąży? Wydaje mi się, że oboje są siebie warci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawa tych alimentów wydaje się ciekawa... Johnny faktycznie przez ostatnie lata wyraźnie stracił formę, czyżby przez używki? Czas pokaże kto z nich mówi prawdę.

   Usuń
 4. jako ofiara przemocy domowej śmiem stwierdzić że Amber nie wygląda na taką, nad którą się znęcano. taka osoba myśłi o ucieczce jak najdalej i odcięciu się od wszystkiego,a nie spotykaniu w sądzie tylko dla pieniędzy. bo każde spotkanie z oprawcą przypomina to co było

  OdpowiedzUsuń

Hello!